Балкан и ЦСКА II завършиха наравно

2:2 приключиха Балкан и ЦСКА II (София) в Ботевград. Двубоят е от 27-ия кръг на Югозападната Трета лига. Селекцията на Иван Редовски натискаше през цялото време. Армейците пък провеждаха опасни контраатаки.

След такава поведоха в началните секунди, чрез Александър Кожухаров. На няколко пъти Калоян Бонев пропусна да изравни. В края на полувремето обаче напусна терена с контузия.

В 50-ата минута Павел Петков възстанови равенството. Ботевградчани тръгнаха за обрат, но скоро Кожухаров пак вкара за „червените“. Петков също се разписа в 72-ата минута за окончателното 2:2. Столичани удържаха точката въпреки натиска на съперника.