Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2016/11/00633981.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Маркус Йохансон донесе победата на Вашингтон срещу Чикаго – Sportove

Маркус Йохансон донесе победата на Вашингтон срещу Чикаго

Маркус Йохансон се разписа 2.20 минути след началото на допълнителния период, а вратарят Брейдън Холтби направи 32 спасявания при победата на Вашингтон с 3:2 след продължение като гост срещу Чикаго в среща от редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада. Джей Бийгъл се отличи с две попадения за столичани, които прекъснаха серията от седем поредни успеха в полза на Блекхоукс. Вашингтон има шест победи в последните си седем двубоя, а Йохансон се разписа за седми път през новия сезон в Лигата.

Защитникът на гостите Димитри Орлов изведе с отличен пас Йохансон и той отбеляза победното попадение, преодолявайки Кори Кроуфърд. Мериън Хоса се отличи с гол и асистенция в актива на Чикаго, а защитникът Брайън Кембъл също се разписа в срещата. Кори Кроуфърд спря 24 удара на вратата на домакините.

В друг двубой от НХЛ, игран през нощта, Колорадо победи с 3:2 след продължение като домакин срещу Уинипег. Рене Бурке се отличи с две попадения, включително и победното в допълнителния период. Мико Рантанен се разписа за победителите, а неговият съотборник на вратата Семьон Варламов направи 16 спасявания. Блейк Уилър завърши с гол и асистенция за Джетс. Съотборникът му Марк Шифеле също отбеляза попадение. Отава победи с 2:1 у дома срещу Лос Анджелис. Марк Стоун вкара гол седем секунди преди края на редовното време в полза на Сенатърс. Крейг Андерсън завърши с 32 спасени шайби в актива на победителите. Дуайт Кинг даде аванс за Кингс във втория период, но Зак Смит изравни 16 минути след началото на последната третина.