Конте забрави за свой провал начело на Ювентус

Мениджърът на Тотнъм Антонио Конте снощи определено допусна една от най-неприятните загуби в своята кариера, след като неговият отбор водеше с 2:0 на почивката, но допусна обрат за загуба с 2:4.

В интервюто си след злополучния двубой италианският специалист изтъкна, че за първи път му се случва негов тим да получи четири попадения през второто полувреме. Това обаче не е така, тъй като на 20 октомври 2013 г. се случва същото в шампионатния мач между Фиорентина и Ювентус на Конте.

Тогава “бианконерите” поведоха в края на първата част след два бързи гола на Карлос Тевес и Пол Погба, но през втората Джузепе Роси се развихри и заби хеттрик в рамките на 16 минути, а Хоакин добави още един гол за успеха с 4:2 на “виолетовите” на техния стадион.

Бъди част от „Домът на феновете”, играй и печели със Sportal.bg.