Култово: вижте какво се случи на контролата ЦСКА – Шльонск

Лидерът в „А“ група и рекордьор по титли ЦСКА продължи победния си ход в предсезонните контроли. „Червените“ на Стойчо Младенов треснаха с 1:0 полския Шльонск (Вроцлав), а единственият гол падна преди почивката благодарение на Маркиньос. По време на мача обаче се случи нещо, което развесели публиката – съдията даде начало на второто полувреме, а едва след половин минута игра стана ясно, че… ЦСКА е излязъл без вратар! Полеви футболисти от двата отбора информираха съдията, че „червената“ врата е празна. Така срещата бе спряна за кратко, за да може резервата Ясин ел Харуби да застане под рамките

Единственият гол пък дойде в 34-ата минута, когато Маркиньос бе оставен непокрит на задната греда след центриране от корнер и от близо с ляв крак вкара единственото попадение.

Досега ЦСКА има 3 победи от 3 мача и дава поводи за оптимизъм, че титлата не е мираж, въпреки фаворизирането на шампиона и основен претендент за отличието Лудогорец.

Сартовите 11 на ЦСКА: М. Уваренко, Ап. Попов, Д. Причиненко, Пл. Крачунов, Т. Кукоч, Ст. Съндей – Съни, Т. Силва, Н. Милисавлевич, Маркиньос, Жуан Фелипе, Ст. Николич

Като резерви влизат: Ясин ел Харуби, В. Василев, Кр. Супусепа, Б. Галчев, С. Буш, М. Бъркляча, П. Витанов, Ам. Фортес, Юл. Чапаев