Ботев (Враца) 1:0 ЦСКА 1948, Домо откри (гледайте на живо)

Отборите на Ботев (Враца) и ЦСКА 1948 играят при 1:0. Звездата на врачани Валери Домовчийски откри резултата с точен изстрел от дузпа в шестата минута.

Двата тима се срещат в контрола помежду си на стадион „Струма“ в Симитли. Началото на мача беше даден в 19:00 часа.

Футболистите на Сашо Ангелов имаха силно начало и това даде резултат. В петата минута Даниел Генов проби в наказателното поле на ЦСКА 1948, след което последва фаул срещу него. Отсъдената дузпа беше превърната в попадение от капитана на Ботев Валери Домовчийски. Бившият нападател на Левски стреля технично в средата на вратата и не остави шанс на стража Емил Михайлов.

В 11-ата минута „червените“ потърсиха равенството с опит за изстрел на голаджията Андон Гущеров, но топката беше блокирана от бранител на врачани.

Ботев (Вр) – ЦСКА 1948 1:0

1:0 Домовчийски (6 – дузпа)

Ботев (Вр): Костов, Васев, Лясков, Домовчийски, Вълчев, Генов, Ил. Миланов, Кавдански, П. Атанасов, Мечев, Златински

ЦСКА 1948: Михайлов, Ал. Александров, Христов, Дяков, Д. Атанасов, Ивайлов, Сандански, Гущеров, Д. Александров, Тошев, Йосков