На кортовете на ТК „Авеню“, гр.Бургас се изиграха осминафиналите на сингъл на Държавното лично първенство по тенис на закрито за момчета и момичета до 12 годишна възраст.
Резултати от вторник:
Момчета, 1/8-финали:
№1 Бруно Дженев (ТК „Макс Про 2020“, гр.Пловдив) –Георги Димитров (ТК „Албена“, гр.
Пловдив) 6:0, 6:0
№6 Емил Алексиев (ТК „Малееви“, гр.София) – Йоан Трендафилов (ТК „Бароко Спорт“, гр.София) 6:1, 6:1
№4 Калоян Гайдаджиев (ТК „Локомотив“, гр.Пловдив) – Даниел Ценов (ТК „Егалите“, гр.Несебър) 6:0, 6:2
Александър Борисов (ТК „Макс Про 2020“, гр.Пловдив) – №5 Теодор Николчовски (ТК „Виа Тенис Стар“, гр.София) 6:4, 6:3
№7 Христо Рашков (ТК „Локо 98“, гр.Пловдив) – Георги Манлиев (ТК „Дема“, гр.София) 7:5, 6:1
№3 Стелиян Даракев (ТК „Макс Про 2020“, гр.Пловдив) –Борислав Атанасов (ТК „Августа Траяна“, гр.Стара Загора) 6:1, 6:1
№8 Даниел Васев (ТК „Бароко Спорт“, гр.София) – Микаел Иванов (ТК „Бароко Спорт“, гр.София) 6:4, 6:4
№2 Даниел Стоянов (ТК „Нефтохимик“, гр.Бургас) – Николай Николов (ТК „Авеню“, гр.Бургас) 6:0, 6:1
Момчета, 1/4-финали:
№1 Бруно Дженев (ТК „Макс Про 2020“, гр.Пловдив) – №6 Емил Алексиев (ТК „Малееви“, гр.София)
№4 Калоян Гайдаджиев (ТК „Локомотив“, гр.Пловдив) –Александър Борисов (ТК „Макс Про 2020“, гр.Пловдив)
№3 Стелиян Даракев (ТК „Макс Про 2020“, гр.Пловдив) –№7 Христо Рашков (ТК „Локо 98“, гр.Пловдив)
№2 Даниел Стоянов (ТК „Нефтохимик“, гр.Бургас) – №8 Даниел Васев (ТК „Бароко Спорт“, гр.София)
Момичета, 1/8-финали:
№1 Симона Попова (ТК „Локомотив 1924“, Пловдив) –Нина Нокова (ТК „Малееви“, гр.София) 6:0, 6:1
№6 Изабела Жечева (ТК „Некст Джен“, София) – Лора Георгиева (ТК „Дема“, гр.София) 6:1, 7:6(1)
№3 Мая Мичева (ТК „Троян СТК“, гр.Троян) – София Жечева (ТК „Некст Джен“, София) 6:0, 6:0
№7 Бояна Колева (ТК „Про спорт“, гр.София) – Ния Синчанова (ТК „Августа Траяна“, гр.Стара Загора) 7:6(3), 7:6(6)
Кристина Камбурова (ТК „Черноморец „, гр.Бургас) – №8 Пламена Кукенска (ТК „Троян СТК“, гр.Троян) 6:3, 6:2
№4 Рая Петкова (ТК „Про спорт“, гр.София) – Рая Карабова (ТК „Локомотив 1924“, Пловдив) 6:1, 6:0
№5 Юлияна Димитрова (ТК „Бароко Спорт“, гр.София) –Рамона Алексеева (ТК „Приста 2011“, гр.Русе) 6:1, 6:2
№2 Карла Бързакова (ТК „НСА“, гр.София) – Ния Стайкова (ТК „Бароко Спорт“, гр.София) 6:0, 6:0
Момичета, 1/4-финали:
№1 Симона Попова (ТК „Локомотив 1924“, Пловдив) – №6 Изабела Жечева (ТК „Некст Джен“, София)
№3 Мая Мичева (ТК „Троян СТК“, гр.Троян) – №7 Бояна Колева (ТК „Про спорт“, гр.София)
№4 Рая Петкова (ТК „Про спорт“, гр.София) – Кристина Камбурова (ТК „Черноморец „, гр.Бургас)
№2 Карла Бързакова (ТК „НСА“, гр.София) – №5 Юлияна Димитрова (ТК „Бароко Спорт“, гр.София)
Програма:
17-ти (сряда) – 1/4 финали единично и 1/2 финали двойки
18-ти (четвъртък) – 1/2 финали единично и ФИНАЛИ ДВОЙКИ
19-ти (петък) – ФИНАЛИ ЕДИНИЧНО
Последвайте канала ни в