Вихрен с впечатляваща победа над Банско

Вихрен победи Банско с разгромното 5:2 в двубой от 28-ия кръг на Югозападната Трета лига. Това бе и най-резултатният мач и най-убедителната победа за домакините от началото на годината. А Наджи Шенсой пусна в игра през втората част всички юноши от резервната скамейка.

Домакините отбелязаха цели четири гола през първото полувреме, като резултатът до почивката бе 4:1.

Три гола за „зелено-белите“ отбеляза Калоян Тодоров, а с по едно се отличиха Александър Якимов и Християн Димитров. За гостите вкараха Владислав Златинов от дузпа и Тодор Паланков. В следващия кръг за Вихрен предстои гостуване на Костинброд, а за  Банско предстои второ поредно гостуване – на Ботев Ихтиман.