Дубълът на Спартак (Варна) с очакван разгром

Вторият отбор на Спартак (Варна) надигра у дома едноименния тим на Кубрат с 5:0. Срещата е от 29-ия кръг на Североизточната Трета лига. Селекцията на Иван Цветанов дори пожали противника и чувствително намали темпото в последния четвърт час. Дакарай Трой откри голова й сметка след началните 180 секунди.

Николай Димитров удвои, четвърт час по-късно. Стефан Стефанов направи резултата класически, десетина минути след почивката. В 62-ата минута Никола Владев вкара четвъртия гол. Влезлият като резерва Кристиан Андонов фиксира окончателното 5:0 в 73-ата минута.