Ювентус (Малчика) разгроми Партизан (Червен бряг)

Ювентус (Малчика) надигра Партизан (Червен бряг) с 6:1 в току що приключила приятелска среща, играна в Плевен. Противно на крайния резултат, червенобрежкия тим водеше в резултата след първото полувреме. Точен беше Румен Миков в 10-ата минута. Той пропусна да се разпише още веднъж до почивката.

Пред отсрещната врата не вкараха Мартин Милков и Мартин Трифонов. Именно те обаче изработиха изравнителни гол, дело на Милков в 50-ата минута. Той направи обрата факт, след няколко минути, когато беше изведен по диагонала. Марио Наков подаде топката и Трифонов я насочи в мрежата за 3:1 в 62-ата минута. Скоро Денис Асанов също се разписа. Последва пропуск на Наков. Той обаче се реабилитира в 80-ата минута и разтресе мрежата за 5:1. След няколко минути, Трифонов заби последното попадение.