Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2022/07/screenshot384236.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Дулово 2006 удари румънци на старта – Sportove

Дулово 2006 удари румънци на старта

В Дулово, едноименния тим победи Бъняса (Румъния) с 4:3 в приятелска среща. С нея започна подготовката на новака за предстоящия сезон на Североизточната Трета лига. Стана равностоен мач с много голови положения пред двете врати. Четвърт час след началото му, Ерен Дженгис изпрати топката в мрежата на гостите.

Те заличиха пасива след още толкова време.

Дженгис обаче реализира пак в 35-ата минута. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. В средата на втората част Живко Парашкевов вкара трети гол в румънската врата. Противникът обаче моментално върна интригата с второ попадение. Десетина минути преди края Емир Сали реализира за 4:2. В последните секунди румънците се разписаха за трети път. Те пропиляха още няколко положения. С три пропуска за домакините се отличи Жулиян Костадинов.

По два пъти с гола се разминаха Сонер Хюсеин и играещия треньор Ивелин Василев. Треньорският щаб на Дулово пусна в игра всичките си 21 футболисти. Негативното за тима беше контузията на защитника Иван Великов, който напусна терена в 5-ата минута, заради разтежение.