Ювентус направи трудното за финала в ШЛ

Ювентус направи огромна крачка към класиране на финал в Шампионската лига. Тази вечер бианконерите надиграха с 2:0 Монако в гостуването си на „Луи II“ и взеха повече от добра преднина преди реванша в Торино.

Героят в мача пък бе нападателят Гонсало Игуаин, който вкара и двата гола за гостите. Той откри резултата в 29-ата минута, а след това добави и втори гол на сметката си в 59-ата минута.

Така италианският шампион за пореден път демонстрира огромния си опит и класа и укроти младият и надъхан съперник в лицето на монегаските, които ще имат изключително трудна задача да търсят обрат в ответния мач.

Стартови състави:

Монако: Субашич; Дирар, Жемерсон, Глик, Сидибе; Б.Силва, Фабиньо, Бакайоко, Лемар; Фалкао, Мбапе

Ювентус: Буфон, Бардзали, Бонучи, Киелини, Алекс Сандро, Пянич, Маркизио, Дани Алвеш, Дибала, Манджукич, Игуаин