ЦСКА 1948 отнесе тим от Втора лига

Отборът на ЦСКА 1948 победи втородивизионния Созопол с 3:0 в контролна среща, играна на „Трейс Арена“ в Стара Загора. Старши треньорът на Берое Александър Томаш заедно с помощника си Тодор Кючуков изгледаха първото полувреме на мача.

„Червените“ превъзхождаха противника си от Втора лига и освен трите гола направиха куп пропуски пред вратата на Созопол. В 38-ата минута тимът на Валентин Илиев поведе след попадение на Петко Петков, който вкара след удар от десетина метра.

След почивката столичани отбелязаха още два гола. В 62-ата минута преднината беше удвоена, след като Калоян Стефанов реализира с красив удар. В 79-ата минута Цветелин Цаковски вкара за 3:0 отблизо след подаване на Йоан Маринов.

ЦСКА 1948 – Созопол 3:0

1:0 Петков (38)
2:0 Стефанов (62)
3:0 Цаковски (79)