Асеновец удари лошо Родопа

Асеновец срази Родопа (Смолян) с 5:1 в Асеновград. Срещата е от 32-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Гостите излязоха без някои от титулярите си, сред които и капитана им Теодор Стефанов. Халибрям Кърмаджъ откри за домакините, десетина минути след началото.

След още токова време, Нерджиб Неджиб удвои.

Гостите имаха възможности също да вкарат през първото полувреме, но не успяха. Михаел Кисьов върна един гол в началото на втората част. Скоро съдията отсъди дузпа, която от смолянския тим оспориха, но Георги Георгиев беше точен от бялата точка за 3:1. Той се разписа още веднъж. Стоян Славков реализира петото попадение накрая.

Снимка: ФК Родопа Смолян – фейсбук