Росен Кирилов: Радвам се, че успяхме да пробием стената

Наставникът на Спартак (Варна) Росен Кирилов беше доволен след спечелените три точки срещу отбора на Монтана. Варненци победиха своя съперник с 1:0.

„Успехът дойде много трудно, защото играхме срещу един от най-силните отбори в групата. Излязоха с ултрадефанзивна постройка – 5-4-1.

Радвам се, че успяхме да пробием стената. Червеният картон повлия, защото останахме с човек по-малко, но на полувремето си казахме, че трябва да се случваш повече флангови атаки. Първото полувреме искахме да пробием през центъра. Имаме още четири мача и искаме да ги спечелим, за да завършим на първо място. Чака ни много тежък мач срещу Черноморец (Балчик). Не трябва да си мислим, че този мач е спечелен“.