Юлия Иванова: Има за какво да съжаляваме

Волейболистките на ЦСКА играха равностойно на Марица, но не успяха да вземат гейм, като загубиха с 0:3 гейма, в първия мач между двата тима от финалния плейоф при жените.

Старши треньорът на ЦСКА Юлия Иванова-Минчева заяви след мача, че тимът и има резерви и се надява те да бъдат показани в следващия двубой.

Водим в два гейма  с няколко точки и не можем да ги затворим. Във важните ситуации състезателките на Марица са по-устойчиви.

Нашите като че ли ги хваща страх. Бяха притеснени в края на геймовете.  Противникът страшно много бъркаше, но след 20-точка те не правиха грешки, а ние правихме такива и това се отрази.

Единственото неприятно нещо в тази финални срещи е, че играем при липса на терафлекс и отсъствие на видеочек. Има много линии по полето и самият съдия не знае какво свири в някои ситуации.

Имаме резерви. Бяхме сравнително добре на сервис. Но оттам нататък – никаква блокада, атака и посрещане. Надявам се за следващи мач да бъдем по-добре.