Десподов изригна с два гола за ПАОК

Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов вкара два гола за ПАОК при победата с 4:1 в гостуването на Астерас Триполис в мач от Суперлигата на Гърция. Бившата звезда на Лудогорец започна като титуляр и вкара втория и четвъртия гол за гостите.

Десподов се разписа за 2:0 в средата на второто полувреме, а в добавеното време оформи крайния резултат. Със спечелените три точки солунският тим се изкачи на първото място в класирането с 32 точки – с една повече от гранда Панатинайкос, който има гостуване на Атромитос в този кръг.

След четири дни ПАОК и Десподов гостуват на Кифисия на Илиан Илиев-младши.