Александър Попов: Имахме лош ден

Волейболистите на ЦСКА взеха гейм, но загубиха гостуването в Бургас, като отстъпиха на Дея с 1:3 гейма, в мач от четвърти кръг на ефбет Супер Волей.

Старши треньорът на „червените“ Александър Попов говори след мача.

“В началото на мача и почти до края съперникът ни превъзхождаше на сервис. Ние не се справяхме добре в посрещане.

Не успяхме да неутрализираме Николай Учиков, което беше наша категорична грешка. При нас като че ли нищо не се получаваше, нямахме ден. Въпреки това имахме някакви шансове да спечелим. Трябва да се работи. Все още търсим оптимален състав, не сме го намерили обаче, но това е ситуацията на всички в момента в България. Добре е, че не загубихме с 0:3, защото с това посрещане, бяхме тръгнали натам.“