Дунав (Лом) си тръгна с точките от Враца

Дунав (Лом) победи втория отбор на Ботев с 2:0 във Враца. Срещата е от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех за гостите с оглед случилото се на терена. Младата селекция на домакините имаше своите шансове за гол при 0:0.

Първо Петър Кепов не вкара, озовал се сам срещу ломския страж. После Георги Георгиев стори същото. В 32-ата минута Сергей Георгиев откри резултата с глава след центриране от корнер.

Вавиян Ваньов пък надбяга врачанските защитници и реализира второто попадение в 50-ата минута. Още шансове създадоха футболистите на Дунав.