Академик (Свищов) изпрати Павликени с „шестица“

Академик (Свищов) разгроми у дома едноименния тим на Павликени с 6:0 в полуфинал на Област Велико Търново от турнира за купата на Аматьорската футболна лига. „Студентите“ премахваха интригата още преди края на първото полувреме. Ивайло Тодоров откри резултата в 7-ата минута. В 25-ата Димитър Николов удвои.

Момчил Емилев направи резултата класически в 40-ата минута. Десетина след почивката Кристиян Иванов реализира красиво попадение със задна ножица. Юношата Ангел Ангелов вкара петия гол в 72-ата минута. Малко след това Димитър Николов се разписа за втори път – 6:0.