Янтра (ПТ) отнесе Павликени

Янтра (Полски Тръмбеш) разгроми в Павликени едноименния тим с 6:2. Срещата е от първия кръг на Северозападната Трета лига. Интригуващо първо полувреме на двубоя. Любомир Генчев откри за гостите в 6-ата минута.

В 14-ата обаче Мартин Ботев изравни. Съдията отсъди дузпа за домакините и Йордан Йорданов я вкара в 33-ата минута. Скоро обаче рефера посочи отсрещната бяла точка и Генчев направи 2:2. После вратаря на Янтра спаси опасни удари. Отговорът дойде от Християн Кожухаров – 2:3, четвърт чак след почивката. След това тим от Полски Тръмбеш разсипа съперника си с убийствени контраатаки. Генчев оформи хеттрик в 64-ата минута. Димитър Динев покачи на 5:2 в 79-ата минута. Накрая Кожухаров се разписа още веднъж.