Пореден гаф на Партизан

Партизан загуби от Локомотив (Мездра) с 2:4 в Червен бряг. Срещата е от 15-ия кръг на Северозападната Трета лига. Мачът започна обещаващо за домакините, но Милен Тонев пропусна да им даде преднина, стреляйки в аут на няколко метра от вратата. Първото полувреме беше равностойно.

„Железничарите“ дръпнаха с два гола само за секунди.

В 31-ата минута точен беше Васил Калоянов. При следващата атака Деян Иванов удвои. Футболистите на Партизан бързо заличиха пасива веднага след почивката. В 46-ата минута Георги Петков се възползва от пас на Христо Димов. В 51-ата пък играещия треньор Любомир Иванов изпълни фаул, получи се рикошет и топката спря в мрежата – 2:2. Ваньо Иванов пусна топката към Михаил Иванов, червенобрежкия вратар закъсня и в 59-ата минута стана 2:3. Калоянов вкара четвъртия гол, десетина минути преди края.