Култова фраза за червения картон на Серей Дие срещу Лудогорец!

Още в 18-тата минута на мача между Лудогорец и Базел гостите останаха с човек по-малко на терена. Станалият известен по време на Световното първенство Серей Дие се превърна в главно действащо лице и на Националния стадион в София.

След серия от фаулове и последвало най-грубо нарушение срещу Моци, Серей видя червения цвят на картона. Ситуацията със сигурност ще предизвика дискусии, а бившият международен рефер Антон Генов се опитва да приключи полемиките още в самото начало с култова и категорична фраза.

„Червеният картон на Серей е 100-процентов. Няма никакво съмнение, че съдията отсъди правилно“, е краткото и ясно мнение на Генов, което ще взриви обстановката в лагера на швейцарците.

Абсолютен червен картон, според Антон Генов, и всички шансове на Лудогорец да се пребори за победа в Шампионска лига. На почивката резултатът е 0:0.