Гаджев към Таско: Ей, палячо!

Левски постигна поредна домакинска победа, надвивайки Славия с 2:0 пред празни трибуни.

Именно липсата на агитка позволи на телевизионните зрители да чуят как капитанът на сините Владимир Гаджев изригна срещу рефера Таско Тасков през втората част.

„Ей, палячо“, изригна Гаджев срещу рефера, след като Тасков отсъди нарушение във вреда на Левски при резултат 0:0.

Сините бяха ядосани на съдията, който не отсъди дузпа в края на първата част за нарушение срещу Валери Домовчийски.

Дори при резултат 1:0 Гаджев не успя да запази спокойствие и напсува на майка защитника на гостите Димитър Пиргов, който грубо го фаулира в централната зона.

Въпреки нервите, които изхабиха, сините взеха ценна победа и гледат с оптимизъм напред.