ЛеБрон разпиля Индиана във втората среща

Кливлънд Кавалиърс отговори по най-добрия начин на предизвикателството и спечели втория мач от серията си в първия кръг на плейофите срещу Индиана Пейсърс. Естествено сякаш в основата на всичко отново бе ЛеБрон Джеймс, който вкара 46 точки и взе 12 борби, а освен това даде първоначалния тласък на съотборниците си вкарвайки първите 13 точки в срещата. Още на почивката той имаше 29, с 4 повече от цялата първа среща, а неговият тим имаше преднина от 12 точки при 58:46.

ESPN

@espn
Nearly 7 years after this tweet, Oladipo got a first-hand look at Playoff LeBron

5:07 AM – Apr 19, 2018
2,756
649 people are talking about this
Twitter Ads info and privacy

Неприятна новина за домакините е контузията на Кевин Лав, който отбеляза 15 точки, но получи травма в ръката, която счупи по-рано през сезона, по-малко от четири минути преди края на срещата.

Гостите направиха солиден опит да се върнат в мача през вторите две части и бяха близо до това да успеят, но в крайна сметка Виктор Оладипо пропусна стрелба от зоната за три точки 27 секунди преди края и Пейсърс загубиха с точно толкова – 100:97.