Манчестър Сити и Ливърпул ще завършат при резултат 1:1

Българският букмейкър Еврофутбол счита, че най-вероятният Точен резултат между Манчестър Сити и Ливърпул в дербито от английската Висша лига ще бъде 1-1. Коефициентът е 6.00. Почитателите на Преимършип могат да намерят 109 отделни видове залог за двубоя.

Пари Сен Жермен – Лион Сингъл „1“-1.38 „Х“-3.50 „2“-4.80

Привържениците на бойните изкуства и по-специално на ММА могат да дават своите предпочитания за Благой Иванов – Багата или опонента му за титлата Шон Джордан. В момента двамата са с равни шансове, а сблъсъкът е на 19.03.2017 г. от 05.00 часа.

Жител на Бяла Слатина може да се похвали с печалба от 10 332,15 лева със система от 8 и 9 от 9 мача, играна в сряда. Тогава варненец добави 6 502,68 лева с 5 лева залог на 9 срещи в права колонка. В четвъртък софиянец прибра 2 812,52 лева със 180 лева за 4 мача от Лига Европа.

Гонките ощастливиха с общо 10 500 лева хасковлия, който в сряда игра за Победител, а друг столичанин взе общо 6 000 лева отново за Победител. В четвъртък плевенчанин заслужи 2 772,50 лева с 50 лева залог на 1-2 място.

Отново жител на Бяла Слатина спечели хубава сума от СПОРТМАКС, след като в четвъртък прибра общо 4 392 лева за Първо полувреме/Краен изход. Тогава добричлия взе 1 735,25 лева с 50 лева за Точен резултат, а във вторник жител на Лом забогатя с 3 689,03 лева за комбинация Точен резултат + Първи голмайстор.