Атлетико Мадрид и Барселона с равни шансове в Испания

Отборите на Атлетико Мадрид и Барселона са с почти равни шансове за успех в дербито от Примера дивисион в неделя – това определи Еврофутбол за сблъсъка в испанската столица:

Атлетико Мадрид – Барселона Сингъл „1“-2.35 „Х“-2.80 „2“-2.30

Ето и други интересни срещи от първенствата на България, Франция, Испания, Холандия, Германия, Турция, Италия и Англия:

Лестър Сити – Ливърпул Сингъл „1“-4.20 „Х“-3.20 „2“-1.51

Врачанин, жител на Кърджали и софиянец са първенците по печалби от футболни предвиждания. Първият прибра 3 127,50 лева срещу 30 лева залог за два мача от Шампионската лига във вторник. В сряда в южния ни град местен забогатя с 8 769,60 лева, а в четвъртък столичанинът взе 3 858,93 лева за два мача от Лига Европа.

Пет са печалбите от СПОРТМАКС в последните три дни, които зарадваха почитателите на виртуалния футбол. Във вторник столичанин позна Секундата на 1-вия гол и си тръгна с 2 184,50 лева, а пък ямболия заслужи 1 692 лева за Първи голмайстор. Тогава негов съгражданин позна Крайния изход и се зарадва на допълнителните 1 215 лева към бюджета си. В четвъртък софиянец реализира страхотната сума от 2 606 лева с 50 лева залог на Точен резултат, а сливналия добави към приходите си още 1 609,40 лева за Точен резултат.

Трима, които следят изкъсо надбягванията с кучета, пък могат да се похвалят с хубави суми от Гонки. Във вторник шуменец заслужи 1000 лева с предвиждане за Победител с 2 кучета. Тогава жител на Сандански грабна 1 551,90 лева за 1-3 място, а в сряда в София участник прибра 1 506,50 лева за Трио.

Еврофутбол определи сумата от 52 994 лева за СУПЕРДЖАКПОТ. Всички срещи, които са включени в него, можете да видите тук.