Сао Пауло продължава защитата на трофея си от Купа Betano Бразилия

Носителят на трофея Сао Пауло очаквано се класира напред в турнира за Купата на Бразилия – Купа Betano Бразилия. В среща-реванш от третия кръг елитният тим надви с 2:0 нискоразредния Агуя де Мараба и след успеха с 3:1 като гост в първата среща началото на месеца продължава към осминафиналите.

На “Морумби” бившият нападател на Тотнъм Лукас Моура беше точен за 1:0 в 35-ата минута, а две минути преди края Ерик реализира второто попадение.

В далеч по-интересен сблъсък Палмейрас удържа 0:0 при гостуването си на Ботафого и също направи крачка напред в турнира, тъй като беше спечелил първия мач с 2:1.

Вторият в елита Баия се справи с Крисиума с общ резултат 3:0, след като на реванша се наложи с 2:0 на чужд терен.

Изпадналият от Бразилейро Betano Гояс се нуждаеше от дузпи, за да елиминира Куяба след разменени победи с по 1:0.

В последния двубой от изминалата нощ КРБ още веднъж пречупи Сеара с 1:0 и също ще играе в следващата фаза.

Предстои да се определят още четири осминафиналиста, а мачовете от въпросния кръг ще се изиграят на 31 юли и 7 август.