Мартин Стоев: Мотивацията я имаше на 100%, не успяхме във важните моменти

Нефтохимик отстъпи на Левски София с 1:3 гейма, в четвъртия мач между двата тима от полуфиналните плейофи в ефбет Супер Волей.

Така бургазлии загубиха серията с 1-3 успеха и сдадоха титлата на България, като не успяха да се класират за финал.

Старши треньорът на Нефтохимик Мартин Стоев заяви, че мотивация е имало и то много голяма, но тимът му не е успял да я оползотвори във важните моменти в края на геймовете.

„Мотивацията на волейболистите в този мач я имаше на сто процента.

Всички волейболисти се раздаваха по игрището. Разликата днес дойде в края на геймовете, в решителните моменти. След 20-ата точка съперниците вкарваха сервиса си, а ние – не.

В тази серия можем да съжаляваме за втория мач у дома, в който имахме шансове да победим. В другите срещи Левски бе по-добрият отбор.”

Снимки: Startphoto