Дубълът на Лудогорец засили Черноморец (Балчик) към аматьорите

Дублиращият тим на Лудогорец надигра с 2:0 като гост Черноморец (Балчик) в мач от 23-ия кръг на Втора лига.

Разградчани започнаха ударно срещата и откриха резултата още в 11-ата минута. Това стана чрез най-опитния в гостуващите редици – Бранимир Костадинов. След почивката и Йоан Йорданов се разписа за крайното 2:0.

Успехът изкачи “орлите” на девета позиция и те могат да дишат по-спокойно в битката за оцеляване. За разлика от тях Черноморец е на цели 7 точки под чертата и изглжда, че ще е един от четирите отбора, които ще се сбогуват с професионалния си статут.