Спартак (Плевен) излъга Дунав (Русе)

Спартак (Плевен) спечели с 2:1 срещу гостуващия му Дунав (Русе) в приятелска среща. Стана равностоен мач. Той започна отлично за домакините. В 4-ата минута Преслав Антонов подаде към точката за изпълнение на дузпа, откъдето Християн Петков стреля в мрежата за 1:0.

До почивката, гостите повече владееха топката. Имаше по няколко възможности за гол и пред двете врати. В 30-ата минута Симеон Вешев шутира, плевенския вратар изби, но след втория удар на Денислав Минчев, равенството беше възстановено. Доста смени и в двата състава бяха извършени след почивката. Данчо Петков реализира победното попадение, четвърт час преди края. После Мирослав Будинов пропусна да изравни.