Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2024/01/screenshot498656.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Марин Маринов: Публиката ни е най-добрата в България – Sportove

Марин Маринов: Публиката ни е най-добрата в България

Марин Маринов от Черно море Тича не скри задоволството си от победата над ЦСКА с 91:84 в зала „Христо Борисов“ във Варна. Баскетболистът допринесе за успеха с 11 точки и 5 борби, след като влезе от пейката.

„Искам да благодаря на верните наши фенове. Публиката ни е най-добрата в България.

Направихме много силна първа част, играхме агресивно в нападение и силно в защита. Оттеглихме се с добра преднина на полувремето, но през второто гостите я стопиха малко и се върнаха се в мача. Нека да не забравяме, че те са един класен отбор. В крайна сметка заслужена наша победа. Сега ни предстои мач срещу лидера Черноморец. Гледах ги срещу Ямбол .Отново показаха силна игра, но ние във всеки мач оттук нататък излизаме за победа“, заяви Маринов.