Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2023/07/screenshot464798.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Децата на Лудогорец с равен срещу Динамо (Киев) – Sportove

Децата на Лудогорец с равен срещу Динамо (Киев)

Лудогорец U13 записа престижно равенство 1:1 в контрола с връстниците си си от Динамо (Киев) на градския стадион в Обзор.

През първото полувреме украинците откриха резултата след грешка при изнасяне на топката от разградчани, а малките “орли” изравниха след почивката. Влезлият като смяна централен нападател Данислав Илиев проби по фланга и бе спрян с нарушение. След центриране от фала отново той се оказа най-съобразителен при разбъркване в наказателното поле на украинците и прати топката в мрежата за 1:1.

“През първото полувреме бяхме малко притеснени. Донякъде от името на съперника, а и защото децата още свикват с играта на голям терен. През второто имахме пълно превъзходство и успяхме да изравним”, коментира след края на двубоя старши треньорът Емил Георгиев.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.