Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2023/07/screenshot463242.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Динамо (Киев) разби Академия Удинезе и ще спори с Цървена звезда за място на финала на турнира в Разград – Sportove

Отборът на Динамо (Киев) до 15 години победи с категоричното 11:0 връстниците си от Академия Удинезе в приятелския международен юношески турнир VIVACOM Cup в Разград. Динамо започна по-добре срещата и създаде няколко добри ситуации, като в 9-ата минута стигна и до откриващо попадение, дело на Павел Березияк. В следващата минута падна и втори гол, дело на Данило Диачор. До края на полувремето отборът от Киев доминираше на терена и стигна до още 4 гола, дело на Березяк, Мартишко и два на Бида.

Така полувремето дойде при резултат 6:0 за Динамо Киев.

През втората част украинците продължа да бъдат по-добрия отбор на терена и отбелязаха още 5 попадения – едно на Владислав Руденко, едно на Йевхен Шпил, автогол и два гола на Ярослав Боравтсов.

Така в утрешният ден двубоят между Цървена звезда и Динамо Киев ще определят кой ще бъде съперника на Лудогорец във финала.