Съперникът на ЦСКА 1948 започна сезона ударно

Съперникът на ЦСКА 1948 в Лигата на конференциите – ФКСБ, започна сезона в румънската Суперлига с убедителна победа. Столичани се наложиха с категоричното 3:1 в гостуването си на У Клуж от първия кръг.

ФКСБ доминираше в мача и още до средата на първото полувреме имаше преднина от два гола след точни изстрели на Давид Микулеску в 8-ата и Флоринел Коман в 17-ата минута от дузпа.

В 60-ата минута резултатът стана класически след попадение на Малком Еджума, а почетният гол за домакините падна в 74-тата минута, като негов автор бе Секу Сидибе от дузпа.

Така ФКСБ стартира сезона с 3 точки в актива си и приповдигнато самочувствие. Румънците гостуват на ЦСКА 1948 на 27 юли в първия сблъсък помежду им от втория кръг на Лигата на конференциите.