Дубълът на Левски разби втория тим на Септември (София)

Вторият отбор на Левски победи с 5:1 Септември II на стадион „Георги Аспарухов“ в мач от 26-ия кръг в Югозападна Трета лига. Два гола за „сините“ отбеляза Калоян Стрински – в 7-ата и 33-ата минути. По едно попадение добавиха Марио Дадаков в 18-ата,  Антони Иванов в 44-ата и Георги Коричков от дузпа в 69-ата минути. Единственото попадение за гостите отбеляза Кубрат Йонашчъ от дузпа.

Воденият от треньора Виктор Димитров отбор е на второ място в класирането във втора група с актив от 33 точки. Лидер е Рилски спортист с 35 точки. Септември от своя страна е седми с 24.