Гакпо: Вторият ми гол беше най-красив, първият беше най-важен

Коди Гакпо изигра най-силния си мач за Ливърпул вчера. Нидерландският национал отбеляза два гола с дербито с Манчестър Юнайтед, а мърсисайдци постигнаха най-голямата си победа над големия съперник, след като победиха със 7:0. Гакпо откри резултата малко преди почивката, а в началото на второто полувреме се разписа отново след технично изпълнение.

“Това беше добър ден за мен лично и за отбора.

Трябва да запазим това чувство и да продължим по този начин. Преди мача всички ми обясняваха за този двубой. Знаех колко е важен за клуба, за феновете и за нас поради ситуацията, в която сме. Бяхме мотивирани и да се представим по този начин е невероятно. Но все още има неща, които да подобряваме”, сподели Гакпо.

Попитан кой гол му е харесал повече, той отговори: “Най-красив беше вторият ми гол, но най-важен беше първият”.

Снимки: Imago