Три мача от efbet Супер Волей днес

Днес ни очакват 3 срещи от 17-ия кръг на efbet Супер Волей – Черно море (Варна) – Берое 2016 (Стара Загора), Марек Юнион-Ивкони (Дупница) – Левски София, както и Добруджа 07 (Добра) – Монтана.

Първи на терена излизат „моряците“ и тимът от града на липите – двубоят е с начален час 17:30 часа в зала „Христо Борисов“ в Морската столица.

Варненци са 8-и във временното класиране с 15 точки (6 победи, 10 загуби), беройци са 6-и с 30 точки (10 победи, 6 загуби).

15 минути по-късно е двубоят между Марек Юнион-Ивкони (Дупница) и Левски София.

„Сините“ преследват 12-и успех, след две поредни поражения – от Дея спорт с 2:3 гейма и от Нефтохимик 2010 с 1:3 гейма.

Волейболистите на Николай Желязков са четвърти с 33 точки (11 победи, 5 загуби), дупничани са 11-и с 9 точки (3 победи, 13 загуби).

Интригуващ се очаква да бъде и двубоят между Добруджа 07 и Монтана, който започва в 18:00 часа.

Воденият от Данаил Милушев тим приема състезателите от Северозапада в зала „Добротица“, като ще направи всичко възможно да затрудни съперника на своя територия.

В първата среща помежду им, през ноември, монтанчани се наложиха с 3:1 гейма.

Добричлии са 10-и с 15 точки (4 победи, 12 загуби), воденият от Даниел Пеев отбор е 7-и с 25 точки (9 победи, 7 загуби).

Снимки: NVL/Startphoto.bg