Меле при юношите на Левски – ЦСКА! Армеец пострада

Здрав бой прекъснa вчерашното вечно дерби между Левски и ЦСКА при юношите до 19 години.

„Сините“ спечелиха с 2:0 след голове на Никола Димитров и Алекс Боримиров от дузпа, но най-интересното бе не на терена, а на трибуните.

В 77-ата минута Божидар Божилов от Левски и Герман Петров от ЦСКА бяха изгонени с червени картони, а „армейски“ фен започна да протестира бурно. Това разгневи ултрасите на Левски, които го атакуваха и се стигна до меле.

В него лошо пострада юношата на ЦСКА Иван Ангушев, който получава шансове в първия състав от Христо Янев. Той бе ударен с бутилка в главата.

След 30-минутно прекъсване срещата в крайна сметка бе доиграна, въпреки нежеланието на гостите, а двата тима завършиха с по 9 души на терена, съобщава „Меридиан мач“.