Верона спря добрата серия на Лече

Отборът на Верона записа успех с 2:0 като домакин на Лече в първия двубой от 19-ия кръг на Серия „А“. С това приключи поредицата на “джалоросите” от шест мача без поражение.

В 22-рата минута Кевин Лазаня прати топката в противниковата мрежа, но при вдигнат флаг за засада. Все пак в 40-ата минута Фабио Депаоли даде аванс на “джалоблу”, разписвайки се с глава след центриране на Джош Дойг.

В 54-тата минута Иван Илич нацели греда, но атаката продължи и секунди по-късно именно той асистира на Дарко Лазович, който със своя шут оформи крайния резултат.

Верона остава на 18-ата позиция в зоната на изпадащите, но вече с актив от 12 точки или на четири от 17-ия Сасуоло. Лече продължава да бъде 14-и в класирането с 20 спечелени пункта.

Бъди част от „Домът на феновете”, играй и печели със Sportal.bg.