Канада 0:2 Мароко (гледайте тук)

Канада и Мароко играят при резултат 0:1 в последна среща от група „F“ на Световното първенство. Хаким Зиеш откри резултата в четвъртата минута, а в 23-ата минута Юсеф Ен-Несири удвои аванса на африканците.

Мароканците получиха подарък още в четвъртата минута на мача. Стивън Витория върна топката към Милан Борян по начин, по който затрудни изключително вратаря.

Бившият страж на Лудогорец стигна до топката преди Ен-Несири, но тръгна напред с нея и я прати на крака на Зиеш. Играчът на Челси се възползва и го прехвърли с далечен удар.

Мароко стигна до втори гол в 23-ата минута. Прекрасно подаване на Хакими изведе Ен-Несири и нападателят с диагонален удар удвои аванса на африканците.

КАНАДА – МАРОКО 0:1
0:1 – Зиеш (4)

КАНАДА: Борян, Витория, Адекугбе, Милър, Джонстън, Осорио, Кайе, Дейвис, Хойлет, Бюканън, Ларин
МАРОКО: Буну, Саис, Мазрауи, Агер, Хакими, Сабири, Амрабат, Унахи, Зиеш, Буфал, Ен-Несири