Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2022/07/screenshot386810.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Нотингам се разправи с Херта в третата си лятна проверка – Sportove

Нотингам се разправи с Херта в третата си лятна проверка

Новакът в Премиър лийг Нотингам Форест продължава да се готви усилено за новия сезон в елита. В третата си проверка тимът записа убедителна победа с 3:1 над германския Херта (Берлин). Мачът се игра на стадион „Пирели“ в Бъртън.

Лайл Тейлър вкара два бързи гола за английския тим в 8-ата и 20-ата минута на мача, но Херта успя да върне интригата в самия край на първото полувреме с попадение на Марвин Платенхард в 45-ата минута.

В 84-тата минута обаче Лакус Улрих си отбеляза автогол, с който оформи крайното 3:1 в полза на Форест.

Така Нотингам се върна на победния път в контролите, а следващата проверка е с друг германски тим Унион (Берлин) на 23 юли. Херта пък ще продължи турнето си в Англия с гостуване на Уест Бромич.