Черно море 0:0 ЦСКА 1948

Отборите на Черно море и ЦСКА 1948 играят при резултат 0:0 в мач от 18-ия кръг на efbet Лига. При успех варненци ще се доближат само на точка от втората позиция във временното класиране, която в момента се заема от ЦСКА – София.

В 5-ата минута гостите създадоха интересна атака по десния фланг. След центриране към Денислав Ангелов топката беше отклонена с гърди от Виктор Попов.

Тя стана доста коварна за стража на Черно море, но Дюлгеров внимаваше и улови. В 12-ата минута Сердюк получи топката в наказателното поле, завъртя се и стреля към близкия ъгъл. Наумов успя да парира шута с една ръка и „моряците“ спечелиха само корнер.

В 37-ата минута Дюлгеров отрази феноменален удар на Емил Мартинов от далечна дистанция, който беше насочен в горния ляв ъгъл на вратата.

ЧЕРНО МОРЕ – ЦСКА 1948 (0:0)

Стартови състави:

ЧЕРНО МОРЕ: Иван Дюлгеров, Виктор Попов, Живко Атанасов, Влатко Дробаров, Даниел Димов, Васил Панайотов, Цветомир Панов, Пабло Гарсия, Леандро Андраде, Велислав Василев, Евгений Сердюк;

ЦСКА 1948: Даниел Наумов, Марио Топузов, Симеон Петров, Георги Ангелов, Лазар Марин, Ивайло Чочев, Емил Мартинов, Галин Иванов, Ангел Бастунов, Георги Русев, Денислав Ангелов;