Меси, Меси, Меси! Милиони по света коментират, ето какво направи Лео само преди секунди

Меси, Меси, Меси! Милиони по света коментират, това което направи Лионел само преди секунди. Лео отмъсти и то по начин, който ще се запомни. Звездата на Аржентина, този път с фланелката на Барса направи на пух и прах Нойер и компания.

Барселона разгроми с 3:0 Байерн в първи полуфинал от Шампионска лига.

Върна си за краха, който претърпя срещу баварците преди 2 години в турнира, а Меси взе сладък реванш срещу по-голямата част от асовете на Германия (победили го в решителна битка от Световното), които защитават й честта на мюнхенския колос.

Първият гол за каталунците тази вечер бе дело на Лео Меси след кинжален изстрел в 77-ата минута. Само 3 минути по-късно последва атака на Лионел, която ще се коментира от всички фенове по света дълго. Боатенг падна като покосен при уникален финт на Лео, а Нойер капитулира след последвалия фин прехвърлящ удар.

В края на срещата Меси сложи точка на спора с ювелирна асистенция за Джуниор Неймар. А бразилецът не сгреши – 3:0 и велика вечер за Барселона. Баварците и Пеп Гуардиола пък са в тежка ситуация.