Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2019/10/screenshot238599.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Познат герой за ЦСКА 1948 и срещу Черноморец (Балчик) – Sportove

Познат герой за ЦСКА 1948 и срещу Черноморец (Балчик)

ЦСКА 1948 победи с 2:0 Черноморец (Балчик) и отново води с три точки пред Септември (София) в битката за върха във Втора лига. Герой за „червените“ стана голмайсторът Андон Гущеров, който мушна и двете попадения в мрежата на гостите.

Отборът на Георги Иванов – Геша се беше окопал сериозно, което затрудни фаворита. През първото полувреме столичани не успяха да поразят вратата на Християн Христов, на когото веднъж и гредата помогна, след удар на Янко Сандански.

След почивката обаче Гущеров взе нещата в свои ръце и реши мача. Нападателят откри с брилятно изпълнение от фаул в 62-ата минута. Малко преди края на редовното време Гуги, както го наричат феновете, направи 2:0. Така той вече има 13 попадения от началото на сезона във втория ешелон. В следващия кръг ЦСКА 1948 гостува на Кариана (Ерден), а Черноморец приема дубъла на Лудогорец.