Избраха по-хубав гол от задната ножица на Кристиано

Спиращият дъха гол на Кристиано Роналдо със задна ножица срещу Ювентус остана на второ място в анкетата за попадение на четвъртфиналните в Шампионската лига. Става дума за втория му гол в първия двубой между Реал Мадрид и италианския клуб. Изненадващо точният завършващ изстрел на Мохамед Салах в реванша срещу Манчестър Сити беше избран за №1 от феновете в сайта на УЕФА. За гола на нападателя на Ливърпул са гласували 39%, докато този на CR7 събра 30%.

VOdds
@TheVodds
You can only pick one, from these ridiculously insane goal of #UCL quarterfinals.

[ ? : Bleacher Report ]#MoSalah #Reds #LFC #LuisSuarez #Barca #Cristiano #HalaMadrid #RealMadrid #MarioMandzukic #Juventus #Juve #ChampionsLeague #goals

10:00 PM – Apr 17, 2018
See VOdds’s other Tweets
Twitter Ads info and privacy

На трето място с 14% от вота се нарежда попадението на Алекс Окслейд-Чембърлейн в първата среща между тима на Юрген Клоп и Манчестър Сити.

Четвърти с 10% е голът на Марио Манджукич от Ювентус за 1:0 при гостуването на “Сантиаго Бернабеу”, а топ 5 се допълва от попадението на Луис Суарес от Барселона за 4:1 срещу Рома – 8%.