Митов: С повече търпение даже можеше да спечелим мача

Няма как да съм недоволен. Даже можеше да спечелим. Но не трябва да допускаме да губим с такъв резултат на полувремето. Имаше лек домакински натиск, при който се огънахме.

После изравнихме играта. С моите колеги бяхме разучили добре Етър. Трябваше да имаме повече търпение. Там сгрешихме. Трябва да поздравим и Етър. Направихме мач за публиката. Да не си на моето място на пейката при 0:3 на полувремето. Каквото трябваше си казахме на полувремето. Заявих на момчетата: Искате ли да ми се аокажате, да ми покажете, че желаете да играете за Септември? Те го направиха и им свалям шапка. Разполагам с корави бойци. Момчетата ми го показаха не на приказки, а на терена. От второто полувреме съм доволен много, но така трябва да го караме 90 минути. Трябва ни още самочувствие. Първият ни гол беше важен. Оттам започнахме да търсим изравняването и после победата. Запознат съм със следващия ни съперник Левски. Те взеха много силни футболисти. Във всеки мач се опитваме да изненадаме противника.