Хардън наниза 34 точки за Хюстън срещу Минесота

Джеймс Хардън наниза 34 точки и даде 12 асистенции, а Хюстън спечели срещу Минесота със 126:108.
Райън Андерсън добави 21 точки, 12 от които от четири тройки в последната четвърт.

Минесота прекъсна серия от 13 поредни домакински победи от 16 декември насам, като Карл-Антъни Таунс беше най-добър в мача с 35 точки и 12 борби.

Торонто записа шести пореден успех след 115:112 над Маями.

ДеМар Де Роузан завърши с 27 точки, а Кайл Лаури допринесе с 22 точки и 8 асистенции за канадците.

Горан Драгич завърши с 28 точки, а Дуейн Уейд се отличи с 10 точки, 11 борби и 6 асистенции за Маями. Джош Ричардсън пък пропусна да изравни със сирената при последната атака на тима.

Никола Йокич записа четвърти „трипъл-дабъл“ в кариерата си с 23 точки, 134 борби и 11 асистенции, а Денвър се справи със Сан Антонио със 117:109 като домакин.

Жофре Ловерн записа рекордните в кариерата си 26 точки и 11 борби за гостите в отсъствието на контузения лидер на състава ЛаМаркъс Олдридж.