Трагедия! Голът на Франк Лампард причини смъртта на футболист!

Ужасна новина потресе света часове след като легендата на Челси и настоящ играч на Манчестър Сити Франк Лампард вкара изравнителен гол на бившия си тим: професионален футболист, фен на сините от Лондон, не е могъл да понесе гледката и е починал!

24-годишен привърженик на Челси от Уганда не е могъл да преживее факта, че именно клубната легенда опъва мрежата на Челси, за да отнеме първите точки за сезона на командата на Моуриньо. Фарад Мусана, ритащ за местния елитен Симба, е гледал по телевизията гостуването на Манчестър Сити (1:1), където Лампард играе временно, преди да се присъедини към Ню Йорк Сити. След гола на Франки младежът изгубил съзнание и впоследстие починал при пристигането в болница, съобщава местен вестник.Франк Лампард вкара за Сити срещу Челси за 1:1 в 85-ата минута, като гражданите бяха с човек по-малко от средата на второто полувреме.