Мексико и Ямайка се задоволиха със скучно реми

Мексико и Ямайка завършиха наравно 0:0 в среща от втория кръг в група „С“ на турнира КОНКАКАФ Голд Къп. Двата отбора, които запазват шансовете си да продължат напред, изиграха скучен двубой пред близо 50 хиляди зрители.

„Ацтеките“ държаха повече топката, но не достигнаха до чисти голови положения пред вратата на противника, пазена от Деймиън Хиат.

Селекционерът на мексиканския отбор Хуан Карлос Осорио е наказан да не ръководи тима от резервната скамейка заради разправия със съдия.

Мексико и Ямайка имат по четири точки на първите две места в групата.

В другата среща Ел Салвадор победи с 2:0 срещу Кюрасао, където 90 минути игра бившият футболист на българския Левски – Дъстли Мулдер.

Голове на Жерсон Майен и Родолфо Зелая в 21-ата и в 24-ата минута на първата част осигуриха ценния успех за тима на Салвадор, който има 3 точки на трета позиция.

Кюрасао е на последното място без нито една спечелена точка.