Ван Гаал: Допуснахме жестока грешка срещу Бърнли

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Луис Ван Гаал сподели, че неговият тим е допуснал тежка грешка в подхода си за днешния двубой с Бърнли.

Срещата завърши наравно 0:0, което оставя червените дяволи без победа след първите три кръга от Висшата лига.

„Не казвам, че отборът ни не притежава боен дух, но е огромна грешка да се впускаш в битка срещу тимове като Бърнли. Трябваше да ги надиграем, владеейки топката.

Преди почивката момчетата демонстрираха ниско самочувствие. Имаше напрежение в тима. Той идва от факта, че започнахме слабо сезона. През второто полувреме играхме по-добре и създадохме положения, но трябваше те да бъдат реализирани“, обясни Ван Гаал.

Новият мениджър на червените дяволи все още няма успех начело на тима в официален мач.